19:05 30.05.2018

Кабмін затвердив механізм освоєння 100 млн грн вливань до капіталу ДІФКУ під розвиток інноваційної діяльності

2 хв читати
Кабмін затвердив механізм освоєння 100 млн грн вливань до капіталу ДІФКУ під розвиток інноваційної діяльності

Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) для забезпечення його статутної діяльності.

Відповідну постанову уряд схвалив на черговому засіданні в середу.

Документ, зокрема, визначає механізм використання ДІФКУ коштів, що виділяються з держбюджету для поповнення його статутного капіталу, виконання основних завдань статутної діяльності.

За оцінками автора постанови - Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), наявність такого механізму дозволить державі здійснювати контроль над використанням установою коштів за призначенням.

МЕРТ уточнює, що в держбюджеті на 2018 рік передбачено видатки на поповнення статутного капіталу ДІФКУ в сумі 100 млн грн.

Серед напрямків використання коштів: організація відбору на конкурсній основі інноваційних та інвестиційних проектів і програм для їх фінансової підтримки; участь і спільне фінансування пріоритетних інноваційних та інвестиційних проектів, зокрема з іноземними партнерами; залучення інвестицій у забезпечення переходу до енергоефективного та енергозберігаючого використання і споживання енергоресурсів; залучення іноземних інвестицій в енергетичний сектор, залучення стратегічних інвесторів у розвиток інноваційної інфраструктури та промислових підприємств.

ДІФКУ (раніше - Українська державна інноваційна компанія) заснована в 2002 році як небанківська фінансово-кредитна установа на базі Державного інноваційного фонду.

За даними на сайті ДІФКУ, установа раніше надала фінансування в сумі 30 млн грн на створення багатоцільових вертольотів КТ-112, 20,3 млн грн - на установку когенераційної енергозберігаючої системи на підприємстві "Мотор Січ", 32 млн грн - на розробку комплексної технології виробництва і організації промислового випуску кільцевої білкової оболонки для потреб харчової промисловості і під інші проекти.

Наразі ДІФКУ вивчає участь у низці проектів: корпорації "Маст-Іпра" з будівництва міні-ТЕЦ на біомасі (вартість EUR19,16 млн), медцентру "МЕДЕОР" з будівництва мультипрофільного медцентру в Києві ($4,476 млн), з будівництва теплової електростанції на біопаливі в Чернігівській області ($20,27 млн), з виробництва електроенергії за "зеленим тарифом" з біомаси в Київській області ($27,04 млн), з будівництва портового перевалочного комплексу в Миколаєві (більше $76,9 млн), з будівництва картодрому в Херсонській області ($10 млн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА