Інтерфакс-Україна
16:26 04.06.2018

"Київенерго" закликає жителів столиці погасити борги за тепло і ГВП до серпня

2 хв читати
"Київенерго" закликає жителів столиці погасити борги за тепло і ГВП до серпня

ПАТ "Київенерго" закликає жителів столиці погасити борги за тепло та гаряче водопостачання (ГВП) до 1 серпня.

"Споживачі централізованих послуг теплопостачання столиці мають сплатити борги за гарячу воду й опалення до 1 серпня 2018 року. Кошти, які надійдуть як оплата боргів за теплопостачання на рахунки "Київенерго", автоматично перераховуються на спеціальні рахунки в "Ощадбанку" для оплати боргів за газ", - ідеться в повідомленні, поширеному компанією в понеділок.

У "Київенерго" нагадують, що з 1 травня теплові мережі та котельні столиці передано в управління комунального підприємства "Київтеплоенерго", а з 1 серпня до цієї компанії перейдуть і столичні ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія".

"У зв'язку з відмовою НАК "Нафтогаз України" підписувати контракт із "Київтеплоенерго" через невирішену ситуацію з боргами за газ погашення наявних боргів протягом найближчих двох місяців є запорукою стабільності енергопостачання Києва", - резюмують у "Київенерго".

За даними компанії, наразі борг споживачів Києва за тепло та гарячу воду становить близько 4,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду мають населення і ЖЕО столиці - 3,2 млрд грн. Борги державного й місцевого бюджету становлять 190 млн грн, інших споживачів - 349 млн грн. Борги державного бюджету з компенсації пільг та субсидій, а також різниці в тарифах становлять майже 1 млрд грн.

При цьому свою заборгованість перед "Нафтогазом" за спожитий газ у "Київенерго" оцінюють у 3,8 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА