16:10 05.06.2018

"Київводоканал" збільшить тарифи на водопостачання і водовідведення

1 хв читати
"Київводоканал" збільшить тарифи на водопостачання і водовідведення

ПрАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" планує у 2019 році підвищити розрахунковий тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 49,6% - до 23,17 грн.

Про це повідомила директор департаменту економіки та фінансів "Київводоканалу" Ірина Кирилюк під час громадських слухань 25 травня щодо зміни тарифів, повідомляє прес-служба підприємства.

"Перегляд зумовлений зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розміру ренти, реагентів, а також зміною рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів. Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення за підрахунками ПрАТ "АК "Київводоканал" зміниться в середньому на 49,6% і становитиме 23 грн 17 коп.", - сказала вона.

За словами генерального директора ПрАТ "АК "Київводоканал" Дмитра Новицького, розрахунок тарифів буде винесено на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) лише після розгляду всіх зауважень.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА