Інтерфакс-Україна
12:47 07.06.2018

Глава "Нафтогазу" пропонує Кличку довести на теледебатах правильність своєї позиції щодо передання боргів "Київенерго" за газ

1 хв читати
Глава "Нафтогазу" пропонує Кличку довести на теледебатах правильність своєї позиції щодо передання боргів "Київенерго" за газ

Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пропонує меру столиці Віталію Кличку довести на теледебатах правильність своєї позиції щодо передання боргів ПАТ "Київенерго" за газ комунальному підприємству "Київтеплоенерго".

"Пане Кличку, може, дебати в прямому ефірі? Досить ховатися за спинами посіпак.. Ви ж колись були сміливою людиною. Не впевнений, що чесною, але були... Обговоримо всі спірні питання вживу перед камерами. Вистачить сміливості?", - написав А.Коболєв на своїй Facebook-сторінці.

Як повідомлялося, вчора заступник мера столиці Володимир Прокопів заявив, що Київ буде змушений вдатися до радикальних заходів у разі подальшої відмови НАК "Нафтогаз України" від підписання договору на поставку газу з комунальним підприємством (КП) "Київтеплоенерго".

Пізніше на стінах окремих столичних будинках з'явилися фальшиві оголошення, написані нібито від імені А.Коболєва, в яких відповідальність за відсутність гарячої води покладається на керівництво "Нафтогазу", також міститься заклик швидше сплатити борги за тепло, тому що "без цих грошей нам не вистачає на мільярдні премії, дорогі автомобілі та елітне житло ".

"Нафтогаз" не підписує договір з "Київтеплоенерго" вчерез відмову Київської міськдержадміністрації (КМДА) приймати борги ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України" на КП "Київтеплоенерго". У "Нафтогазі" наголошують, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі статтею 22 закону "Про теплопостачання".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР надає гарантію Райффайзен Банку для нових кредитів на EUR200 млн

Україна за 3,5 роки залучила $145 млрд міжнародної фіндопомоги, у 2025р. треба ще $8,7 млрд – міністр фінансів

Видатки загального фонду держбюджету у серпні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1%

Аграрії намолотили 29,77 млн тонн зернових з 62% площ, поки врожай на 6,7% менше, аніж на цю дату торік

Зростання реального ВВП України у II кв.-2025 сповільнилося до 0,8%

Соболев: Мінекономіки повністю сформувало команду з 12 заступників

"Ельдорадо" повідомило про виконання процедури банкрутства, спростувавши інформацію про ліквідацію

Понад 40% бізнесу підвищили інфляційні очікування, майже 90% називає закінчення війни умовою розвитку - опитування

Уряд сподівається на підтримку Радою чергового збільшення оборонних витрат держбюджету-2025 – міністр фінансів

Україна бачить нову 4-річну програму з МВФ частиною пакета фінансування на $150-170 млрд – міністр фінансів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА