Інтерфакс-Україна
14:14 08.06.2018

Маркарова назвала макроекономічну стабільність і зниження фіскальних ризиків серед пріоритетів на позиції в. о. міністра фінансів

1 хв читати
Маркарова назвала макроекономічну стабільність і зниження фіскальних ризиків серед пріоритетів на позиції в. о. міністра фінансів

В. о. міністра фінансів Оксана Маркарова назвала серед ключових пріоритетів для себе на новій посаді повернення до середньострокового бюджетного планування, досягнення макроекономічної стабільності та зниження фіскальних ризиків, а також підтримку економічного розвитку.

"Я планую повернутися до повноцінного впровадження середньострокового бюджетування, тобто бюджетування на три роки. Сподіваюся, ми знайдемо підтримку в парламенті та зможемо його впровадити... Другий пріоритет - макроекономічна стабільність і скорочення фіскальних ризиків", - сказала вона в інтерв'ю каналу "112.Україна".

Як уточнила О.Маркарова, йдеться про поступове скорочення дефіциту бюджету і поглиблення співпраці з нашими міжнародними партнерами - Міжнародним валютним фондом та Світовим банком.

Третій ключовий пріоритет - підтримка економічного розвитку, зазначила в. о. міністра фінансів.

"Це реформа адміністрування податків та митниці, яку слід прискорювати, створення нового органу фінансових розслідувань і загалом зменшення тиску на бізнес", - пояснила О.Маркарова.

Як повідомлялося, О. Маркарова вступила на посаду в. о. міністра фінансів у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з делегацією МВФ видатки на оборону на 2025-2026 рр.

"Нафтогаз" та уряд опрацьовують механізми вирішення боргової проблеми в теплопостачанні – глава НАК

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

Слотування для автобусів запрацює ще на двох пунктах пропуску з Польщею

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА