Інтерфакс-Україна
15:57 08.06.2018

КМДА спільно з USAID розробить план модернізації системи теплопостачання столиці

1 хв читати
КМДА спільно з USAID розробить план модернізації системи теплопостачання столиці

 Київська міська держадміністрація (КМДА) спільно з офісом економічного зростання USAID напрацює план модернізації системи теплопостачання столиці, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв журналістам у Києві в п'ятницю.

"Ми разом з USAID та експертами розпочали роботу над новою схемою теплопостачання міста. Ця схема покаже, у що передусім необхідно інвестувати кошти", - сказав він.

П.Пантелєєв додав, що цього літа КП "Київтеплоенерго" проводитиме роботи з усунення проблем, виявлених у процесі гідравлічних випробувань тепломереж - реалізовувати великі проекти перекладки мереж не планується.

Як повідомлялося, раніше столиця завершила перший етап прийому теплоенергетичного комплексу столиці від "Київенерго", переведення персоналу до КП "Київетеплоенерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про ухвалення бюджету: є свідчення для партнерів, що підстав для нестабільності в Україні не буде

Зеленський анонсував звільнення у середу значної частини наглядрад Центренерго, ОГТСУ, УРМ, ЕКУ та оператору ринку

Верховна Рада ухвалила Державний бюджет-2026

Митники викрили схему експорту зерна за підробленими документами, порушників оштрафували на 498 млн грн

Україна у 2026р потребує додатково понад $45 млрд від міжнародних партнерів

Держбюджет-2026 не передбачатиме збільшення навантаження і переведення вчителів на строкові контракти

"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор

Європейська Рада і Європарламент узгодили план припинення імпорту російського газу

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА