11:56 12.06.2018

ФДМ оцінює потенційні надходження від малої приватизації в 1,5-1,7 млрд грн

1 хв читати
ФДМ оцінює потенційні надходження від малої приватизації в 1,5-1,7 млрд грн

Фонд державного майна (ФДМ) оцінює потенційну суму надходжень від малої приватизації в 1,5-1,7 млрд грн, повідомив в. о. голови Фонду Віталій Трубаров.

"Максим Нефьодов (заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - ІФ) очікує, що від малої приватизації ми отримаємо 3 млрд грн. За нашими скромними підрахунками, сума може бути не такою оптимістичною, це буде 1,5-1,7 млрд грн", - сказав він в ефірі "5 каналу".

При цьому він визнав, що є побоювання невиконання плану великої приватизації поточного року.

"Чи є шанс, що ми не виконаємо планове завдання? Так, на жаль, такий шанс є. Оскільки ми втратили півроку часу через те, що частина об'єктів не змогла вчасно стартанути, а частина об'єктів випала зі списку", - сказав В.Трубаров.

Зокрема, він зазначив, що список великої приватизації на 2018 рік не містить низки великих аграрних об'єктів: "Наприклад, Аграрний фонд або Державна продовольчо-зернова корпорація України. Вони відіграють певну роль, пов'язану з продовольчою безпекою, що не дозволяє зараз ці об'єкти виводити на приватизацію. І на прохання міністерства (аграрної політики та продовольства - ІФ) ці об'єкти поки що ми виключили з цього списку та переносимо на 2019 рік".

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА