Інтерфакс-Україна
21:07 13.06.2018

Влада Німеччини оштрафувала Volkswagen на EUR1 млрд у зв'язку з дизельним скандалом

1 хв читати
Влада Німеччини оштрафувала Volkswagen на EUR1 млрд у зв'язку з дизельним скандалом

Прокуратура міста Брауншвейг у Нижній Саксонії оштрафувала автоконцерн Volkswagen AG (VW) на EUR1 млрд через "дизельний скандал", йдеться в прес-релізі VW.

Компанія погодилася зі штрафом, визнала свою відповідальність і не подаватиме апеляції.

Сума включає максимально можливий штраф у розмірі EUR5 млн та ще EUR995 млн у вигляді повернення незаконно отриманого прибутку.

Як з'ясувалося під час розслідування, компанія порушила правила моніторингу під час тестування близько 10,7 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами. Ці автомобілі було продано зі встановленими на них незаконними програмами, що занижують показники викидів шкідливих речовин під час тестування.

Акції VW у середу подорожчали на 0,2%. Від початку року капіталізація компанії знизилася на 4%, до EUR80 млрд.

ОСТАННЄ

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА