21:38 15.06.2018

"Миколаївський суднобудівний" збільшив статутний капітал і почав виплату боргів із зарплати

2 хв читати
"Миколаївський суднобудівний" збільшив статутний капітал і почав виплату боргів із зарплати

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА) Олексій Савченко повідомив про збільшення статутного капіталу підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" з метою погашення заборгованості із зарплати його працівникам.

"Сьогодні у нас є збільшений статутний капітал підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" (завод ім.61-го комунара). І це, в свою чергу, дасть можливість повністю погасити заборгованість із заробітної плати. Сьогодні ж пройшов перший платіж у розмірі 3,1 млн грн, який люди вже отримали на свої зарплатні картки", - написав О.Савченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

При цьому він подякував за відповідне рішення президента України Петра Порошенка, який, за його словами, "свідомо взяв на себе відповідальність і допоміг вирішити проблему із заборгованістю".

"Сподіваюся, що громадськість Миколаївщини, співробітники 61-го заводу розуміють і усвідомлюють - відбудеться не лише розрахунок із заборгованістю з зарплати, але й інші надважливі дії, які допоможуть підприємству відновити свою діяльність", - додав Савченко.

Як повідомлялося, 30 березня цього року О.Савченко подав П.Порошенко свою заяву про складання повноважень на період розслідування в кримінальній справі про самогубство керівника Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина, вчиненого 18 березня.

У ЗМІ було оприлюднене листування В.Волошина, в якому той говорить про тиск на нього з боку О.Савченка, про бажання покинути аеропорт і про те, що останнім часом його не полишають суїцидальні думки. Однак О.Савченко спростував це і заявив, що чекає офіційної позиції від компетентних органів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Львівській області шахтарі на дві години перекривали міжнародну трасу, вимагаючи виплати зарплати

Кабмін має намір запропонувати Раді зняти верхню межу нарахування ЄСВ і ввести регресивну шкалу

Заборгованість перед працівниками вугільної галузі в Україні становить 9,5 млн грн

Уряд спрямує 500 млн грн на погашення заборгованості із зарплати шахтарям

Влада Києва закликає жителів будинків на Харківському шосе дотримуватися запропонованого плану заходів щодо вирішення проблеми їхнього ЖК

Борг із зарплати в Україні у вересні зріс на 6,5%

Реальна зарплата в Україні у вересні зросла на 12,9%

Міненерговугілля затвердило річний оклад членів наглядової ради "Укренерго" в 1,37 млн грн

Гройсман заявляє про неефективність підходу до фінансування та управління у вугільній галузі, що призводить до заборгованостей із виплати зарплат

Гройсман анонсував нараду із заборгованості у вугільній галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА