Інтерфакс-Україна
19:29 19.06.2018

Мінфін трохи підвищив ставки за "короткими" валютними ОВДП і залучив $305,1 млн та 1,46 млрд грн

1 хв читати
Мінфін трохи підвищив ставки за "короткими" валютними ОВДП і залучив $305,1 млн та 1,46 млрд грн

Міністерство фінансів на первинних аукціонах із розміщення гривневих облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) у вівторок погодилося розмістити 8-місячні доларові папери під 5,2% річних, 12-місячні - під 5,4% річних, 23-місячні під 5,65% річних і залучило $305,15 млн.

На останніх подібних аукціонах із розміщення "коротких" доларових паперів наприкінці березня 7-місячні облігації розміщувалися під 5,1% річних, 10- місячні - під 5,3% річних.

Водночас ставка за 24-місячними доларовими ОВДП наприкінці травня була такою самою.

Мінфін відмовився задовольнити три із десяти заявок на купівлю 8-міс. доларових паперів сумарно на $11 млн зі ставками до 5,3% річних та дві із дев’яти заявок на купівлю 12-міс. паперів на $10 млн зі ставками до 5,5% річних.

Що стосується гривневих паперів, то порівняно з попередніми подібними аукціонами ставка на 3-міс. і 9-міс. ОВДП опустилася лише на 0,01 відсоткового пункту (в. п.) - відповідно до 17,43% і 17,29% річних, а за 6-міс. - на 0,05 в. п., до 17,2% річних.

ОСТАННЄ

Україна та США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин

Україна за 4 міс. зменшила експорт ЗРС у тонах на 10% і на 21% у валюті

Ціни е/е для промисловості в першій декаді травня збільшилися проти квітня на 20% – ексміністерка енергетики

ICU спільно з "Уліс" створює інвестфонд нерухомості "Уліс.Ворохта" на 200 млн грн

До енергосистеми України 12 травня підключено один блок АЕС після ремонту – ексміністерка енергетики

Агропідприємства в 2025р. отримали 44,5 млрд грн за різними держпрограмами - Шмигаль

Україна може дуже швидко запровадити програму додавання 10% біоетанолу в бензини – директор А-95

Використання бензину з 5% біоетанолу поки обходиться без проблем, за винятком курйозних ситуацій – експерт

Україна 2024/25 МР поставила на ринки Близького Сходу та Північної Африки 90% експортованого цукру

Інвестори пролонгували фінансування облігацій KSG Agro на $1,5 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА