Інтерфакс-Україна
10:50 20.06.2018

"ДТЕК КЕМ" відкрили онлайн-карту розміщення електромереж

1 хв читати
"ДТЕК КЕМ" відкрили онлайн-карту розміщення електромереж

 ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" ("ДТЕК КЕМ", наступник електричної частини бізнесу "Київенерго") відкрило онлайн-карту розміщення електромереж (http://connect.dtek-kem.com.ua/energymap/), написав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов у соцмережі Facebook.

"Хто виграє? Бізнес, який тепер має відкриту інформацію про розміщення, рівні напруги, протяжності повітряних ліній, адреси та назви трансформаторних підстанцій, потужності розподільних підстанцій, відстані від земельної ділянки до точки приєднання до мережі, вартості приєднання тощо", - написав він у середу.

Як зазначив М.Нефьодов, це дасть змогу Україні просунутися в рейтингу Doing Business.

"Що далі? Повторити те саме всім обленерго", - підсумував він.

Як повідомлялося, "ДТЕК Київські електромережі" здійснюють розподіл і постачання електроенергії в столиці, входять до енергохолдингу "ДТЕК".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА