10:03 21.06.2018

Wizz Air розпочне польоти з Києва до Лісабона, Таллінна й Берліна і з Харкова до Катовіце

1 хв читати
Wizz Air розпочне польоти з Києва до Лісабона, Таллінна й Берліна і з Харкова до Катовіце

Wizz Air розмістить третій літак на своїй базі в Києві та розпочне польоти з Києва до Лісабона, Таллінна й Берліна, а з Харкова - до Катовіце, повідомляється в прес-релізі авіакомпанії з нагоди святкування її десятиріччя роботи в Україні.

"У 2018 році авіакомпанія подвоює свою діяльність в Україні", - наводяться в прес-релізі слова в. о. керівника корпоративних комунікацій авіакомпанії Соріни Ратц.

Крім того, авіакомпанія збільшить тижневу частоту виконання рейсів на семи популярних напрямках, додавши загалом 24 польоти на тиждень.

Розміщення третього борту Airbus A320 у Києві, за інформацією авіакомпанії, дасть можливість створити 100 робочих місць.

Рейси Київ-Лісабон здійснюватимуться щовівторка та щосуботи з 21 червня.

Рейси Київ-Таллінн здійснюватимуться щовівторка, щочетверга та щосуботи з 21 червня.

Рейси Київ-Берлін здійснюватимуться щодня з 1 липня, а рейси Харків-Катовіце – щосереди та щонеділі з 20 червня.

Wizz Air, найбільший лоу-кост перевізник у Центральній і Східній Європі, пропонує рейси з 28 баз у 16 країнах. Флот авіакомпанії складається з 96 літаків Airbus A320 і Airbus A321. Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером WIZZ і включені в індекс FTSE 250 і FTSE All-Share Indices.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА