13:35 23.06.2018

"Урядовий кур'єр" опублікував нові правила ринку електроенергії

1 хв читати
"Урядовий кур'єр" опублікував нові правила ринку електроенергії

Офіційне видання "Урядовий кур'єр", через три місяці після ухвалення, опублікувало постанову Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) №307 про затвердження нових правил ринку електроенергії.

Відповідний документ, ухвалений регулятором 14 березня, міститься в п'ятничному номері газети.

Нові правила ринку почнуть працювати з 1 липня 2019 року (за винятком голів 1.3-1.16 першого розділу документа – ця частина почне діяти з 1 квітня 2019 року).

Як повідомлялося, раніше "Урядовий кур'єр" опублікував затверджені НКРЕКП ліцензійні умови для оператора ринку електроенергії, виробників та гарантованого покупця електроенергії, ведення трейдерської діяльності – всі вони необхідні для запуску нового ринку електроенергії.

Перелічені документи НКРЕКП ухвалила ще 27-29 грудня 2017 року, вони чекали публікації півроку.

НКРЕКП звинувачує "Урядовий кур'єр" у грубому втручанні в її роботу шляхом "ручного регулювання" оприлюднення рішень комісії.

Негативний вплив "Урядового кур'єра" на роботу українського енергорегулятора відзначає "Енергетичне співтовариство". "Українська асоціація відновлюваної енергетики" звинувачує "Урядовий кур'єр" у завданні багатомільйонних збитків відновлюваній енергетиці через затримку публікації рішень НКРЕКП.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової й тарифної політики в цих сферах.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Нафтогаз" пропонує НКРЕКП змінити методику розрахунку тарифів на транспортування газу з їхнім можливим зниженням з 2019 р.

Максимальна ціна газу на українському ринку в червні становила 12,5 тис. грн/тис. куб. м

НКРЕКП відклала до травня 2019 року граничний термін обладнання вузлів обліку газу системами дистанційного передавання показників

МЕРТ прогнозує цього року зростання цін на газ для населення на 18%

АМКУ просить НКРЕКП роз'яснити правомірність вимог облгазів до фізосіб - власників зіпсованих лічильників щодо купівлі нових своїм коштом

НКРЕКП розгляне питання проведення перевірки "Укртрансгазу" в зв'язку з проблемами переходу на добове балансування газу

Енергоспівтовариство виступить посередником у спорі "Укртрансгазу" з НКРЕКП щодо нового Кодексу ГТС

НКРЕКП підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення для "Київводоканалу" на 6% на 2018 р.

В Україні підвищені на 0,8% "зелені тарифи" для домогосподарств набудуть чинності з 24 червня

"Урядовий кур'єр" опублікував уточнення НКРЕКП про розрахунок ОСББ за електроенергію за диференційованими тарифами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА