Інтерфакс-Україна
16:23 25.06.2018

ЧАЕС оголосила тендер із відбору підрядника для демонтажу нестабільних конструкцій "Укриття" за 4,3 млрд грн

1 хв читати
ЧАЕС оголосила тендер із відбору підрядника для демонтажу нестабільних конструкцій "Укриття" за 4,3 млрд грн

 Державне спеціалізоване підприємство "Чорнобильська атомна електростанція" (ЧАЕС) оголосило тендер із вибору підрядника для демонтажу нестабільних конструкцій об'єкта "Укриття" (старого "саркофага" над зруйнованим четвертим блоком станції).

Відповідне оголошення оприлюднено в системі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі - 4 млрд 290,583 млн грн (з ПДВ), розмір забезпечення тендерних пропозицій - 2 млн грн.

Заявки на участь у тендері приймаються до 23 липня, аукціон відбудеться 28 серпня. Планується, що роботи в рамках проекту буде виконано до кінця 2027 року.

Як повідомлялося, раніше над старим об'єктом "Укриття" було розміщено новий безпечний конфайнмент (НБК). Введення НБК в експлуатацію заплановане на грудень 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

Мінекономіки продовжило до 23 грудня прийом заявок на відбір у НР енергокомпаній та збільшило на 2 кількість вакансій в УРМ

Рада має намір змінити назву розмінної монети "копійка" на "шаг"

НБУ визначив режим роботи СЕП і банків на кінець 2025 року і початок 2026-го

Ощадбанк надав "Кернелу" кредит на $77 млн для оновлення технопарку і ремонт зернотерміналу в Чорноморську

МХП завершив збирання врожаю із 330 тис. га і отримав 2 млн тонн

Латвія вносить EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України

США допоможуть Україні забезпечувати продовольством світ і чекають на реконструкцію та відбудову України – Дж. Девіс

НБУ сподівається на якнайшвидше набуття чинності закону про розвиток фінінклюзії

Європарламент схвалив поступову заборону імпорту трубопровідного газу й СПГ із РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА