Інтерфакс-Україна
11:22 26.06.2018

Правоохоронці відкрили за 5 міс. 188 кримінальних проваджень щодо посадовців ДФС

1 хв читати
Правоохоронці відкрили за 5 міс. 188 кримінальних проваджень щодо посадовців ДФС

 Правоохоронні органи за січень-травень 2018 року відкрили 188 кримінальних проваджень за фактами корупційних та інших злочинів, скоєних посадовими особами Державної фіскальної служби (ДФС), повідомило відомство на сайті.

"З них за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС - 169", - уточнила ДФС.

При цьому ДФС відзвітувала про оголошення 44-х повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, а також направила до суду 20 обвинувальних актів, за якими 11 співробітників уже визнані винними в скоєнні злочинів.

Згідно з повідомленням, за січень-травень цього року спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції склали і направили до суду 76 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими 12 осіб визнані винними в адміністративних правопорушеннях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА