Інтерфакс-Україна
15:33 26.06.2018

Стартову ціну конфіскованих у "Газпрому" 40,2% акцій "Газтранзиту" знижено на 25%

1 хв читати
Стартову ціну конфіскованих у "Газпрому" 40,2% акцій "Газтранзиту" знижено на 25%

Стартову ціну онфіскованих у російського "Газпрому" 40,2174% акцій ПАТ "Газтранзит" (Київ) зниженона 25% (на 157 млн 686,914 тис. грн) - до 473 млн 60,742 тис. грн.

Згідно з повідомленням про проведення аукціону на фондовій біржі "ПФТС" 30 червня 2018 року, гарантійний внесок для участі в торгах складає 94 млн 612,148 тис. грн.

Аукціон 18 червня не відбувся через відсутність заявок.

Як повідомлялося, в січні 2016 року Антимонопольний комітет України оштрафував ПАТ "Газпром" на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. Потім це рішення було кілька разів підтверджено українськими судами. Пізніше сума штрафу вже зросла до 172 млрд грн (близько $6,4 млрд) за рахунок пені за його несплату.

"Газпрому" і "Нафтогазу України" належать по 40,2% акцій "Газтранзиту", ще 19,6% акцій - турецькій Turusgas.

"Газтранзит" створено в листопаді 1997 року для реалізації міжурядових угод між Україною і РФ, а також "Газпромом" і "Нафтогазом України" (тоді - "Укргазпром") щодо збільшення обсягів транзиту російського газу до Туреччини і на Балкани.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

Мінекономіки з 2 лютого відновить прийом заявок на гранти для садівництва та теплиць, бюджет на 2026 р. — $465 млн

Захисні заходи щодо агроімпорту з України недостатні, механізм повернення мит має бути автоматичним — аграрний міністр Польщі

Австралійська European Lithium купує американський Velta Holding з видобутком та виробництвом в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА