Інтерфакс-Україна
14:09 30.06.2018

Підвищення пенсій відбувається автоматично, ресурси бюджету вкладаємо в добробут громадян

1 хв читати
Підвищення пенсій відбувається автоматично, ресурси бюджету вкладаємо в добробут громадян

Підвищення пенсій в Україні вже відбувається автоматично - без маніпуляцій і виключно на основі законодавчих норм і можливостей бюджету, заявляє прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як повідомляє в суботу "Урядовий портал", прем'єр нагадав, що в минулому році в результаті реформи пенсійної системи в Україні підвищили пенсії для понад 9 млн осіб. У квітні поточного року підвищено пенсії військовим пенсіонерам. З 1 липня автоматично підвищуються пенсії для людей з невеликими нарахуваннями.

"Важливо, що підвищення пенсій відбувається автоматично. Без маніпуляцій. Будемо направляти ресурси бюджету, зокрема, й на соціальні питання», - сказав В.Гройсман.

У цьому контексті глава уряду нагадав, що наповненню бюджету сприяють ініціативи уряду щодо детінізації економіки, зокрема ініціатива "Україна без контрабанди".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна з початку повномасштабної війни втратила 20,5% своїх сільгоспземель

ДПС зменшила кількість ризикових підприємств на 10 тис., планує скоротити частку заблокованих ПН до 0,1%

Work.ua запустив платформу “Назустріч” для працевлаштування ветеранів

ВВП України за 2 міс.-2025 виріс на 1,1% - перша віцепрем’єрка

Путін доручив актуалізувати перелік компаній, які покинули РФ, для їхнього повернення

Ціни на новобудови комфорт-класу можуть зрости на понад 15% у 2025р - експерт

Обсяги знищеного міні-НПЗ в Мерефі складали менше 1% ринку – директор А-95

Fitch погіршило прогноз зростання світової економіки у 2025 р. до 2,3% з 2,6%

НДУ значно знизив вартість послуг на облік часток ТОВ і ТДВ після скарг підприємців - Магомедов

Голова НКЦПФР бачить завданням держави виконати зобов’язання перед міноритаріями "Укрнафти", "Мотор Січі" та ЗТР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА