Інтерфакс-Україна
14:26 04.07.2018

Кіпрська IDS примусово викупить акції міноритаріїв Миргородського заводу мінвод

2 хв читати

Кіпрська International Distribution Systems Limited (IDS), що володіє 99,5609% акцій ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод" (Полтавська обл.), оголосила про примусовий викуп у міноритаріїв інших цінних паперів.

Відповідно до опублікованого в системі розкриття інформації НКЦПФР тексту публічної безвідкличної вимоги про придбання акцій у міноритаріїв власником домінувального пакета, акції викуповуватимуть за ринковою вартістю, що буде визначена суб'єктом оціночної діяльності відповідно до чинного законодавства України.

ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод", один з найбільших виробників бутильованих вод в Україні, входить до найбільшої на українському ринку бутильованих вод компанії IDS Borjomi Ukraine.

За підсумками 2017 року компанія отримала чистий прибуток 15,32 млн грн, що на 31,4% менше, ніж у 2016 році.

IDS Borjomi Ukraine створена наприкінці 2004 року шляхом об'єднання Миргородського заводу мінеральних вод, Моршинського заводу мінеральних вод "Оскар", ПрАТ "Індустріальні та дистрибуційні системи" і "IDS Аква-Сервіс". У 2008 році IDS Borjomi Ukraine завершила процес консолідації розрізнених виробництв із розливу трускавецької води і створила на їхній основі єдине підприємство - Трускавецький завод мінеральних вод.

Група компаній IDS Borjomi Ukraine, що входить до складу IDS Borjomi International. Випускає мінеральну воду на чотирьох заводах (у Миргороді, Моршині та Трускавці (обидва - Львівська обл.), Голій Пристані (Херсонська обл.) Під торговими марками "Моршинська", "Миргородська", "Трускавецька", "Старий Миргород", "Аляска", "Сорочинська". Крім того, група є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води "Боржомі" в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підласа: Ризиків щодо запланованих оборонних видатків немає, дохідна частина – стабільна

"НоваПей Кредит" за 9 міс. збільшив чистий прибуток в 1,8 раза за зростання виручки у 2,8 раза

IFC вважає прозору приватизацію держбанків ключем до залучення інвесторів

Оподаткування посилок до EUR150 має сенс лише за перекриття сірого імпорту через ФОПів

Роботу над варіантами фінансової допомоги Україні у 2026-2027 рр. продовжать - прессекретар ЄК

Драйвером розвитку ринку офісів замість IT стають міжнародні компанії зі сфери ОПК

Видано сім кредитів "єОселя" з компенсацією ВПО на первинному ринку

Підвищення вантажних тарифів може остаточно зупинити відновлення виробництва на Інгулецькому ГЗК - компанія

Зниження ставки до кінця 2025р припускають 5 членів КМП, інші 5 – не раніше січня 2026р

Збереження облікової ставки 15,5% підтримало 6 членів КМП, зниження до 15% – 4

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА