12:43 05.07.2018

Порошенко підписав указ про відродження Чорнобильської зони, посилення соцзахисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС

1 хв читати
Порошенко підписав указ про відродження Чорнобильської зони, посилення соцзахисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про додаткові заходи з відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, із соціального захисту постраждалих осіб, безпечного поводження з радіоактивними відходами".

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави в четвер, указ підготовлено за результатами наради, що відбулася 26 квітня 2018 року під час робочої поїздки президента на Чорнобильську АЕС.

Згідно з указом, Кабінет Міністрів України має створити умови для розвитку та відродження забруднених територій, зокрема в рамках утвореного Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Уряду доручено законодавчо врегулювати проблемні питання правового режиму цих територій і розглянути доцільність подальшої дії встановлених там обмежень і заборон на різну діяльність, а також забезпечити підтримку розвитку самого заповідника через визначення особливостей його управління та функціонування.

"Особливої уваги в указі приділено заходам щодо соціального захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи. Уряд має вирішити питання підвищення розміру пенсій по інвалідності для осіб з числа учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і пенсій у зв'язку з втратою годувальника з числа ліквідаторів. Також указ спрямований на вдосконалення державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА