15:45 05.07.2018

Контракт "Нафтогазу" на комунікаційний супровід за кордоном виграла київська фірма І'КОММ

2 хв читати
Контракт "Нафтогазу" на комунікаційний супровід за кордоном виграла київська фірма І'КОММ

НАК "Нафтогаз України" має намір укласти договір вартістю 28,499 млн грн із ТОВ "І'КОММ" (ECOMM Communication Consulting, Київ) на комунікаційне супроводження за кордоном.

Згідно з повідомленням у системі електронних торгів торгів ProZorro, у торгах із початковою очікуваною вартістю 59 млн грн також узяли участь Rasmussen Global ApS, Kreab і Burson-Marsteller Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Комунікаційний супровід передбачає формування громадської думки про реформи в енергетичному секторі України, сприйняття газового ринку країни як невід'ємної частини загальноєвропейського газового ринку, висвітлення ризиків і аспектів будівництва "Північний потік-2", супровід імплементації рішень Стокгольмського арбітражу.

Переможець тендера також має надати послуги з розробки та перегляду стратегії міжнародної комунікації НАК, організацію зустрічей з посадовими особами ЄС, країн-членів Енергетичного співтовариства, країн-членів НАТО, іноземними послами та представниками нафтогазових компаній та інвесторів. Крім того, І'КОММ організовуватиме участь представників "Нафтогазу України" у міжнародних конференціях, організовуватиме і проводитиме публічні заходи НАК у країнах ЄС, готуватиме і оприлюднюватиме публічні заяви і авторські колонки в провідних виданнях.

Переможець тендера також повинен забезпечити доступ до онлайн-системи моніторингу та аналізу провідних європейських і американських ЗМІ, надавати аналітичні звіти англійською мовою, розробити онлайн стратегію і підтримку сайта і "Твіттера" НАК.

І'КОММ, що належить Іветті Делікатній та Євгенії Єгоровій, у 2017 році виграв тендер ПАТ "Укргазвидобування" вартістю 2,5 млн грн на організацію заходів у Х'юстоні, Остіні і Лафаєті (США).

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про заборону РФ експорту нафти в Україну: Треба шукати альтернативне постачання

Обвинувачення і суд повинні скористатися висновками звіту Kroll на замовлення НБУ - заява ЄС щодо ПриватБанку

Майже 30% із $4,3 млрд товарообігу РФ і України потрапило під обмеження - Мінекономрозвитку РФ

Єврооблігації України впали на 0,6-1,4% на новинах про ренаціоналізацію Приватбанку і санкції РФ

Підстави для виплати компенсації екс-власникам ПриватБанку відсутні

Націоналізація ПриватБанку на вимогу його власників була єдиним методом захисту вкладників

Ренаціоналізація ПриватБанку неможлива - НБУ

Медведєв повідомив про розширення заборони на ввезення до РФ окремих видів українських товарів

Росія з 1 червня обмежить постачання вугілля в Україну - Медведєв

ЄС підготував попередній список товарів зі США для впровадження імпортних мит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА