Інтерфакс-Україна
17:50 05.07.2018

Гройсман пропонує провести ревізію проектів для реалізації на Донбасі на предмет їх необхідності

1 хв читати
Гройсман пропонує провести ревізію проектів для реалізації на Донбасі на предмет їх необхідності

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує провести ревізію всіх реалізованих в Донецькій і Луганській областях проектів на предмет їх необхідності для більшої ефективності використання виділених коштів.

"Питання відновлення Донецької та Луганської областей потребують системних і комплексних рішень за всіма напрямками - від підтримки соціальної сфери до відновлення підприємництва. Реалізація виключно точкових проектів має відходити в минуле", - цитує прес-служба Кабінету Міністрів В.Гройсмана з наради з питань реалізації проектів відновлення та розвитку Донбасу.

Прем'єр наголосив, що цей регіон на сьогодні має достатній ресурс (понад 12 млрд грн), виділений за різними державними програмами та програмами допомоги, і його необхідно використовувати максимально ефективно.

Згідно з повідомленням, загальна кількість проектів, запланованих до реалізації або тих, що вже реалізуються в Луганській області, становить 590 проектів, у Донецькій – 1262 проекти.

Йдеться про будівництво житла, розвиток інфраструктурних об'єктів, зокрема доріг і пропускних пунктів, капітальний ремонт шкіл, лікарень, спортивних об'єктів.

Водночас В.Гройсман зазначив, що реальний стан справ його не влаштовує, оскільки немає єдиного цілісного комплексного плану відновлення Донбасу.

"Він (прем'єр) запропонував провести ревізію всіх наявних проектів стосовно їх необхідності та відповідності потребам людей", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА