Інтерфакс-Україна
12:04 09.07.2018

Україна в І півріччі збільшила імпорт сирів на 26%, скоротила експорт на 6%

2 хв читати

Україна за підсумками січня-червня 2018 року експортувала 3,87 тис. тонн сирів, що на 6,1% менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Згідно з даними митної статистики, оприлюдненої Державної фіскальної службою (ДФС), в грошовому еквіваленті експорт зріс на 1,1% – до $14,51 млн.

Водночас імпорт сирів за підсумками січня-червня 2018 року становив 5,46 тис. тонн, що на 26,3% перевищує показник за аналогічний період 2017 року. У грошовому еквіваленті цей показник збільшився на 42,1% – до $27,17 млн.

Експорт масла з України в січні-червні поточного року збільшився на 40,3% – до 17,21 тис. тонн. У грошовому еквіваленті цей показник зріс в 1,7 разу і становив $73,99 млн. Імпорт цього товару, за інформацією ДФС, зріс в 2,2 разу – до 516 тонн ($3,4 млн).

Експорт молока та вершків (згущених) у січні-червні зменшився на 25,4% – до 17,4 тис. тонн. Україна поставила згущених молока і вершків на загальну суму $28,93 млн проти $40,41 млн у січні-червні 2017 року. Імпорт цієї групи товарів зріс в 1,6 разу – до 1 тис. тонн ($2,47 млн).

Як повідомлялося з посиланням на дані митної статистики, Україна в 2017 році експортувала 9,05 тис. тонн сирів, що на 12% більше, ніж в 2016 році. Імпорт сирів в країну зріс на 42% – до 10 тис. тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

BlaBlaCar зменшив максимальний сервісний збор на 13% у межах саморегуляції після рекомендацій АМКУ

Уряд виділив 8,4 млрд грн на імпорт газу для опалювального сезону – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА