14:46 09.07.2018

ЄІБ виділить Україні позику EUR75 млн на безпеку на дорогах

1 хв читати
ЄІБ виділить Україні позику EUR75 млн на безпеку на дорогах

 Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) на полях саміту Україна-ЄС у Брюсселі в понеділок підписали угоду про виділення позики на EUR75 млн для реалізації проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України".

"ЄІБ виділяє EUR75 млн, які отримають п'ять найбільших міст України: Дніпро, Київ, Львів, Одеса і Харків", - йдеться в повідомленні прес-служби віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Як зазначає ЄІБ у релізі у зв'язку з підписанням угоди, додатково до позики буде надано грант ЄС у розмірі EUR4,25 млн у рамках так званої Програми інвестування для країн-сусідів ЄС (Neighbourhood Investment Facility, або NIF), що виділяється для підготовки проекту, розвитку і моніторингу.

Виконавцем проекту є Міністерство інфраструктури, а одержувачами фінансової допомоги від ЄІБ - міська влада названих міст. Інвестиції будуть спрямовані на ліквідацію найбільш аварійно небезпечних ділянок шляхом створення кращих розв'язок і сучасних транспортних систем, а також удосконалення перехресть й оновлення дорожньої інфраструктури, зазначає банк.

За його даними, інші заплановані у рамках проекту зміни передбачатимуть розвиток мережі безпечних вело- і пішохідних доріжок, системи планування міського транспорту, введення обмежень швидкості в житлових масивах і зонах розташування шкіл, а також впровадження IT-системи управління дорожнім рухом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА