Інтерфакс-Україна
15:09 10.07.2018

ВР відправила на повторне друге читання законопроект про дерегуляцію цукрової галузі

1 хв читати
ВР відправила на повторне друге читання законопроект про дерегуляцію цукрової галузі

Верховна Рада України у вівторок відправила на доопрацювання до профільного комітету законопроект №4532 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру", основною метою якого є дерегулювання цукрової галузі.

За відповідне рішення проголосував 231 народний депутат.

На думку заступника міністра аграрної політики і продовольства України Олени Ковальової, скасування встановлених мінімальних цін на цукор і цукровий буряк та відхід від державного регулювання цукрової сфери дасть бурякоцукровій галузі поштовх для сталого розвитку за ринковими принципами.

Як повідомлялося, з метою дерегуляції та спрощення ведення бізнесу в Україні розпорядженням Кабінету Міністрів від 10 березня 2017 року №166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" скасовано порядок розподілу на конкурсних засадах між цукровими заводами обсягів виробництва цукру в межах квоти "А", який було затверджено наказом Мінагропроду №624 від 28 серпня 2007 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд відшкодовуватиме фермерам 25% витрат на виробництво чи реконструкцію потужностей

Працівник ОП Брусенко змінив Роднянського у наглядовій раді Ощадбанку як представника держави

НБУ адаптує вимоги до капіталу та ліквідності банків до правил ЄС

Україна заборонила ввезення м'ясопродуктів зі США через пташиний грип і тварин з Камбоджі через вузликовий дерматит

Український агросектор на тлі зміни клімату потребує стратегії відновлення зрошення – ВАР

Ощадбанк виставив на продаж готель Ramada Encore та БЦ "Європа" у Києві

Нова гаряча лінія спростить процедуру повірки лічильників опалення і води для киян – "Київтеплоенерго"

План Міненерго з накопичення 13,2 млрд куб. м газу на 1 листопада потребуватиме імпорту взимку ще 1,5 млрд куб. м – ексочільник ОГТСУ

Запорізькі підприємства "Метінвесту" в I півріччі наростили відрахування до бюджетів на 20%

НБУ впроваджує новий пакет пом'якшення валютних обмежень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА