17:18 11.07.2018

Нацрада відмовила телеканалам "Вінтаж ТВ" і Business у продовженні цифрової ліцензії

2 хв читати
Нацрада відмовила телеканалам "Вінтаж ТВ" і Business у продовженні цифрової ліцензії

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні в середу відмовилася задовольнити заяви ТОВ "ТРК "Погода ТБ" (логотип Business) і ТОВ "Корона Санрайс" ("Вінтаж ТВ") (обидва - Київ) про продовження цифрових ліцензій.

"Упродовж терміну дії ліцензій телеканали неодноразово порушували їх умови та вимоги чинного законодавства ... До того ж, обидва телеканали досі не ведуть мовлення", - пояснюється в повідомленні регулятора.

Нацрада уточнює, що за період дії цифрових ліцензій до зазначених телеканалів було застосовано по чотири санкції: три попередження і накладення штрафу, які залишаються чинними.

Як повідомлялося, ТРК "Погода ТБ" у жовтні 2013 року повідомила про зміну формату на інформаційно-просвітницький із фільмопоказом і мовлення під логотипом Business, у зв'язку з чим Нацрада переоформила їй дві ліцензії: на супутниковий зв'язок і на мовлення в національному цифровому мультиплексі МХ-3.

Згідно з даними в держреєстрі, безпосереднім власником "Погода ТБ" є польське Millstone & Co, а кінцевим бенефіціаром - Михайло Жернов із Донецька.

Чистий збиток "Погода ТБ" у 2016 році зріс утричі - до 49,95 млн грн при зростанні виручки на 67,5% - до 44,88 млн грн. За 9 місяців минулого року компанія отримала чистий прибуток 5,23 млн грн при виручці 7,83 млн грн.

Згідно з даними в держреєстрі, "Корону Санрайс" безпосередньо й опосередковано через "Першу українську медіа групу" контролює Андрій Карпій із Києва.

Чистий збиток "Корона Санрайс" у 2016 році скоротився в 5,5 разу - до 0,15 млн грн при зростанні виручки в 3,1 разу - до 2,52 млн грн. Дані за 2017 рік наразі відсутні.

Як повідомлялося, на засіданні в середу Нацрада продовжила ліцензії на цифрове мовлення 24 телеканалам.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

НКРЕКП запровадить детальний моніторинг ліцензіатів у сфері переробки побутових відходів

НКРЕКП уперше видала ліцензію з поданням документів через онлайн-сервіс

Київський провайдер "Інформаційні технології" припинив трансляцію каналів медіагруп "1+1 Media", StarLightMedia, Inter Media Group

В Україні незначно знизився рівень використання неліцензійного ПЗ - BSA

"Нафтогаз Цифрові технології" закупить у SAP ліцензії на програмне забезпечення

У Криму діє 131 дозвіл України на користування надрами, їх анулювання Росією є незаконним - глава Мінприроди

"Укрнафта" шукає міжнародних партнерів для спільної участі в аукціонах з продажу ліцензій і подальшого їх освоєння

Нацрада з телерадіомовлення затвердила ліцензії 24 телеканалам, бенефіціарами 19 є Фірташ, Ахметов, Коломойський і Пінчук

Омелян вважає за необхідне позбавити ліцензії туроператора Oasis Travel

Нацрада заявила про саботаж переходу на цифрове телебачення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА