19:24 11.07.2018

"Укргазвидобування" розірвало в Стокгольмському арбітражі договір про СД із "Карпатигаз" - "Нафтогаз"

2 хв читати
"Укргазвидобування" розірвало в Стокгольмському арбітражі договір про СД із "Карпатигаз" - "Нафтогаз"

Арбітражний інститут торговельної палати Стокгольма ухвалив часткове рішення (partial award) у справі за позовом АТ "Укргазвидобування" до ТОВ "Карпатигаз" і його акціонера Misen Enterprises AB (Швеція) про розірвання договору про спільну діяльність (СД), повідомляє НАК "Нафтогаз України".

"Зазначеним рішенням суд розірвав договір СД, чим задовольнив одну з вимог... Отже, договір СД розірвано через зміну обставин і неможливість продовжувати СД", - ідеться в прес-релізі НАК в середу.

Згідно з ним, суд встановив, що договір СД було порушено і з боку Misen Enterprises AB (не в повному обсязі внесено частку в СД: лише $3,9 млн з $12,5 млн), і з боку "Карпатигаз", яке не поставило передбачені договором вимірювальні станції.

"Розірвання Стокгольмським арбітражем договору СД повернуло "Укргазвидобування" можливість повноцінно користуватися найбільшою кількістю власних свердловин, серед усіх договорів про СД", - зазначає НАК.

Раніше компанія заявляла, що йдеться про 110 свердловин, із яких щорічно видобувалося понад 700 млн куб. м газу.

"Нафтогаз" нагадує, що з 2015 року його "дочка" "Укргазвидобування" послідовно здійснює курс на розірвання всіх договорів СД, що їх систематично порушували оператори, а Національне антикорупційне бюро України у зв’язку з цим здійснює низку проваджень. До цього рішення Стокгольмського арбітражу вдалося розірвати всі договори про спільну діяльність, що позбавляли компанію можливості користуватися власними свердловинами, крім двох договорів із "Карпатигаз", які були найбільшими за обсягом, зазначає НАК.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА