13:07 13.07.2018

Citi відкрив доступ іноземним інвесторам до держоблігацій України через програму GDN

2 хв читати
Citi відкрив доступ іноземним інвесторам до держоблігацій України через програму GDN

Міжнародний інвестиційний банк Citi оголосив про розширення програми випуску глобальних депозитарних нот (global depositary note, GDN) на облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) України.

Як повідомляється в прес-релізі банку, Україна стала 20-ю країною-учасницею програми GDN американського Citibank N.A., що виступає в ролі депозитарію.

У документі уточнюється, що GDN - це тип класичної депозитарної розписки (depositary receipt, DR), де базовим активом є боргові цінні папери. Такий інструмент полегшує доступ іноземним торговцям цінними паперами та інституційним інвесторам до локальних боргових зобов'язань, оскільки угоди з GDN можуть проводитися за долари США й через глобальні депозитарні організації Euroclear, Clearstream або Depository Trust Company (DTC).

GDN випускаються за правилом 144А (для кваліфікованих американських інвесторів) або за правилом Reg S (для неамериканських інвесторів) і зберігають для їхніх власників усі вигоди базових цінних паперів.

За даними Citi, програму GDN було запущено в 2007 році в Перу. Нині її учасниками, крім Перу та України, є: Домініканська Республіка, Коста-Рика, Мексика, Еквадор, Колумбія, Чилі, Парагвай, Гватемала, Сальвадор, Ямайка, Панама, Нігерія, Казахстан, Замбія, Уганда, Руанда, Туреччина та В'єтнам.

Раніше структура Citi - Citigroup Global Markets Holdings Inc. (США) активно випустила кредитні ноти (credit-linked notes, CLN) під гривневі ОВДП України. Цінні папери перебувають у лістингу ірландського фондового майданчика Euronext Dublin. Загальна сума випуску становить близько 5 млрд грн, водночас частину ОВДП вже було погашено.

За даними Національного банку України, станом на 13 липня у власності нерезидентів перебувають ОВДП на 9,973 млрд грн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аналітики Raiffeisen з урахуванням передвиборчих розкладів очікують нову програму України з МВФ на $ 6-8 млрд до кінця 2019 р.

ФДМ очікує призначення радників із приватизації на найближчому засіданні Кабміну

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Верховний Суд відхилив скаргу "Укрзалізниці" на рішення про передання Промінвестбанком кредитних договорів з УЗ VR Global Partners

Мінінфраструктури оголосило конкурс із реконструкції старого й будівництва нового вантажного термінала в аеропорту "Бориспіль"

Україна знову закликає РФ до якнайшвидших переговорів про транзит газу на умовах ЄС - виконавчий директор "Нафтогазу"

Мінінфраструктури має намір незабаром оголосити тендер на проектування ЗПС у Дніпрі

Заступник глави МЗС України попереджає про ризики невиплати "Татнафті" $ 112 млн за рішенням міжнародного арбітражу

Данія надала перший дозвіл трубі Baltic Pipe, якою Польща хоче знизити залежність від "Газпрому"

НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 8% до кінця 2021 року за базовим сценарієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА