15:50 16.07.2018

РФ безпідставно затримала 148 суден, які прямували до портів України в Азовському морі

1 хв читати
РФ безпідставно затримала 148 суден, які прямували до портів України в Азовському морі

Міністерство інфраструктури України заявляє про затримання Росією 148 суден, що прямують до/з українських портів "Маріуполь" і "Бердянськ" через Керченську протоку.

"Щодня Адміністрація морських портів України фіксує затримання спецслужбами Російської Федерації суден для огляду, що прямують до/з портів "Маріуполь" і "Бердянськ". Усі дані передаються Мінінфраструктури до Міністерства закордонних справ. Ми отримуємо численні скарги від капітанів суден, агентів, що працюють у Бердянському і Маріупольському портах, адміністрацій портів і народних депутатів щодо безпідставного збільшення кількості затримок суден", - повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, слова якого наведено на сайті міністерства.

На думку міністерства, необхідно в найкоротші терміни сформувати єдину позицію щодо подальших дій України у відповідь на незаконні дії Росії.

Як зазначив Ю.Лавренюк, із кожним днем кількість затриманих для огляду суден зростає і на сьогодні вже становить 148 одиниць.

Раніше повідомлялося, що спеціальні підрозділи Російської Федерації з 29 квітня необґрунтовано та безпідставно збільшили кількість оглядів суден, що прямують до портів України через Керченську протоку, незалежно від прапора судна, Мінінфраструктури України висловило протест.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА