20:31 17.07.2018

Наглядова рада "Укрзалізниці" обрала своїм головою екс-голову представництва ЄБРР в Україні

2 хв читати
Наглядова рада "Укрзалізниці" обрала своїм головою екс-голову представництва ЄБРР в Україні

Наглядова рада ПАТ "Укрзалізниця" обрала головою екс-голову представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера, повідомляється в прес-релізі компанії за підсумками першого засідання на ради, розданому журналістам на конференції в "Укрзалізниці" у вівторок.

Заступником голови наглядової ради було обрано директора Офісу із залучення та підтримання інвестицій UkraineInvest Даніеля Білака, а корпоративним секретарем - Мирослава Молнара.

Крім того, було утворено комітети наглядової ради.

Перший із них відповідатиме за призначення та винагороди - його очолить сам Ш.Аджунер; другий, який відповідає за аудит, - очолить А.Матіас; третій, який відповідає за розроблення стратегії та фінансового планування, очолить К.Кун; четвертий комітет, який здійснюватиме корпоративне управління, - К.Мар’євич.

За словами Ш.Аджунера, головним принципом роботи наглядової ради "Укрзалізниці" буде прозорість і включення в усі виробничі процеси підприємства.

Він також зазначив, що наглядова рада ретельно вивчить кандидатури правління "Укрзалізниці" і надасть Кабінету Міністрів свій висновок щодо кожного з його членів. Ш.Аджунер також наголосив, що вибір і призначення голови ПАТ, що відповідає усім необхідним посадовим компетенціям, - одне з першочергових завдань наглядової ради.

Наглядова рада ПАТ "Укрзалізниця", затверджена Кабміном 20 червня, розпочала роботу у вівторок, 17 липня.

Згідно з новим законодавством, на наглядову раду компанії покладено не лише контролюючі та регулюючі функції, вона також стає повноцінним органом управління.

Як повідомлялося, в червні Кабінет Міністрів затвердив як незалежних членів наглядової ради "Укрзалізниці": старшого члена Atlantic Counsil Андерса Ослунда, екс-голову представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера, члена наглядової ради Литовської та ради директорів Казахстанської залізниці Крістіана Куна та Матьє Андреаса, який донедавна був старшим радником австрійської нафтової компанії OMV.

Як членів наглядової ради-представників держави уряд затвердив директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Даніеля Білака, керівника служби віце-прем'єра і члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України" Костянтина Мар’євича, а також Івана Юрика, який раніше очолював представництво Blackstone в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ проводить обшуки на ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг"

Аналітики Raiffeisen з урахуванням передвиборчих розкладів очікують нову програму України з МВФ на $ 6-8 млрд до кінця 2019 р.

ФДМ очікує призначення радників із приватизації на найближчому засіданні Кабміну

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Верховний Суд відхилив скаргу "Укрзалізниці" на рішення про передання Промінвестбанком кредитних договорів з УЗ VR Global Partners

Мінінфраструктури оголосило конкурс із реконструкції старого й будівництва нового вантажного термінала в аеропорту "Бориспіль"

Україна знову закликає РФ до якнайшвидших переговорів про транзит газу на умовах ЄС - виконавчий директор "Нафтогазу"

Мінінфраструктури має намір незабаром оголосити тендер на проектування ЗПС у Дніпрі

Заступник глави МЗС України попереджає про ризики невиплати "Татнафті" $ 112 млн за рішенням міжнародного арбітражу

Данія надала перший дозвіл трубі Baltic Pipe, якою Польща хоче знизити залежність від "Газпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА