23:52 17.07.2018

Президент "Київстару" залишає компанію - джерело

2 хв читати
Президент "Київстару" залишає компанію - джерело

Президент найбільшого мобільного оператора компанії "Київстар" Петро Чернишов йде у відставку, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело на українському телеком-ринку.

Згідно з даними наданими компанією Агентству з розвитку інфраструктури фондового ринку, П.Чернишов був переобраний на посаду президента "Київстар" з 14 липня 2017 року по 13 липня 2018 року.

Раніше, П.Чернишов вже повідомляв журналістам про наближення закінчення його контракту в якості глави "Київстару", однак подальші плани (свої і компанії) не прокоментував.

Голова телекомунікаційної палати України Тетяна Попова відзначає, що закінчення роботи П.Чернишова в "Київстарі" швидше за все не означає те, що він покине групу Veon.

"Адже він не тільки президент "Київстару", але також відповідає за ряд інших регіонів холдингу. Можливо, ми побачимо поділ посад", - зазначила вона.

Згідно з отриманою агентством "Інтерфакс-Україна" інформації, на місце П.Чернишова може бути призначений генеральний директор Beeline в Казахстані Олександр Комаров.

Як повідомлялося, П.Чернишов був призначений на посаду президента компанії в червні 2014 роки замість засновника і беззмінного керівника Ігоря Литовченка. Раніше керував компанією Carlsberg в Україні.

14 червня 2018 року загальні збори акціонерів "Київстару" прийняли рішення про призначення на посаду голови наглядової ради компанії фінансового директора групи VEON Тронда Едегорда Вестли.

"Київстар" - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% в порівнянні з 2016 роком - до 16,54 млрд грн, EBITDA - на 18,1%, до 9,221 млрд грн.

Згідно з останніми даними компаній, абонентська база "Київстару" складає близько 26,5 млн, "Vodafone-Україна" - близько 20,8 млн, lifecell - 11,1 млн, з них активних - 8 млн.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про заборону РФ експорту нафти в Україну: Треба шукати альтернативне постачання

Обвинувачення і суд повинні скористатися висновками звіту Kroll на замовлення НБУ - заява ЄС щодо ПриватБанку

Майже 30% із $4,3 млрд товарообігу РФ і України потрапило під обмеження - Мінекономрозвитку РФ

Єврооблігації України впали на 0,6-1,4% на новинах про ренаціоналізацію Приватбанку і санкції РФ

Підстави для виплати компенсації екс-власникам ПриватБанку відсутні

Націоналізація ПриватБанку на вимогу його власників була єдиним методом захисту вкладників

Ренаціоналізація ПриватБанку неможлива - НБУ

Медведєв повідомив про розширення заборони на ввезення до РФ окремих видів українських товарів

Росія з 1 червня обмежить постачання вугілля в Україну - Медведєв

Фаворов не впливав на ціну продажу газу "Нафтогазом" газотрейдеру "ЕРУ Трейдинг"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА