12:30 18.07.2018

Кабмін спростив процедуру працевлаштування іноземців в Україні

2 хв читати
Кабмін спростив процедуру працевлаштування іноземців в Україні

Кабінет Міністрів України спростив процедуру працевлаштування іноземців в Україні та скасував 22 застарілих нормативно-правових акти з різних сфер у рамках шостого "дерегуляційного Кабміну".

"Не йдеться про те, що до нас приїдуть нелегальні мігранти. Йдеться про те, щоб прибрати абсолютно абсурдні норми законодавства, коли людина, яка отримала в МВС довідку на постійне працевлаштування...має виїхати з території України і заїхати назад", - зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов під час урядового засідання в середу.

Крім цього, Кабмін скасував дискримінаційну заборону на внесення записів до трудової книжки своїх співробітників і зберігання їх іноземними юридичними особами на території України. "Скасування такої вимоги дозволить іноземним юрособам самостійно вносити позначки до трудових книжок своїх працівників, гармонізує Інструкцію про порядок ведення трудових книжок працівників із Господарським кодексом України, а також сприятиме безперешкодному виконанню представництвами іноземних юридичних осіб своїх обов'язків відповідно до Кодексу законів про працю", - зазначило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) на сайті.

Кабмін також ухвалив рішення про зміни до порядку ведення Державного земельного кадастру. Як зазначив М.Нефьодов, це надсть можливість скоротити кількість відмов про внесення відомостей до держземкадастру.

Як зазначає МЕРТ, Кабмін, зокрема, деталізував підстави для відмови про внесення відомостей, впровадив попередню перевірку необхідних для цього електронних документів, а також встановив онлайн-моніторинг стану обробки всіх видів заяв у держземкадастрі.

"Ми очікуємо, що кількість відмов скоротиться на 100 тис. на рік, це заощадить бізнесу 60 млн грн лише прямих витрат", - прокоментував М.Нефьодов.

Крім цього, уряд схвалив постанову про спрощення доступу до інфраструктури для телеком-операторів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Метінвест" залучив близько $ 350 млн за підсумками угоди щодо часткового викупу євробондів-2023 і випуску нових облігацій

Депутати "Слуги народу" внесли оновлений законопроект "Про деривативи та фінансові ринки"

Болгарія бореться за новий завод Volkswagen, готова збільшити обсяг субсидій

Влада і бізнес співпрацюватимуть з питань впровадження блокчейн-технологій і регулювання ринку віртуальних активів

Дефіцит загального фонду держбюджету за 9 міс. сягнув 25,8 млрд грн - Мінфін

Місія МВФ незабаром повернеться в Україну - директор європейського департаменту МВФ

Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроект для створення незалежного оператора ГТС

Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект державного бюджету на 2020 рік

"Нафтогаз" 1 листопада направить "Газпрому" позовні вимоги на $11 млрд

Авіакомпанія SkyUp запустила рейс із Харкова до Львова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА