Інтерфакс-Україна
13:35 18.07.2018

Заявку на транзит через ГТС України збільшено до 300 млн куб. м

1 хв читати
Заявку на транзит через ГТС України збільшено до 300 млн куб. м

Заявку на транзит природного газу через газотранспортну систему (ГТС) України збільшено на 10% - до 300 млн куб. м/добу, що пов'язано із зупиненням до кінця липня на плановий ремонт газопроводу "Північний потік", повідомила прес-служба ПАТ "Укртрансгаз".

"Укотре ГТС України підтверджує статус основного та найбільш надійного маршруту транспортування газу з РФ до Європи", - йдеться в повідомленні.

Транзит через ГТС України 300 млн куб. м/добу газу і вище востаннє було зафіксовано у вересні 2017 року.

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною активною місткістю 31 млрд куб. м. Пропускна спроможність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, зокрема до країн Європи 142,5 млрд куб. м, до Молдови - 3,5 млрд куб. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спрощений порядок приєднання електроустановок до мереж необхідно продовжити на 2026р – дослідження АММУ

Україна отримає $88 млн від Японії через Світовий банк на підтримку приватного сектору

Уряд Швейцарії виділив CHF76 млн на проєкти відновлення у сфері залізничної інфраструктури та житлового фонду

Гендиректор "Укрпошти" спростував інформацію про загрозу дефолту компанії

Кількість ввезених в Україну електромобілів та їх митна вартість у серпні подвоїлись

Концесія порту "Чорноморськ" зацікавила понад 40 міжнародних портових операторів та інвесторів – Мінрозвитку

Проєкт держбюджету-2026 передбачає 7 млрд грн на держпрограму "єВідновлення"

Кабмін виділив 630 млн грн на захист підстанцій "Запоріжжяобленерго" - Свириденко

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення фінансування Мінкультури на 41,9%

Перший магазин Worldbox в Україні відкривається в ізмаїльському ТЦ Pokrovsky

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА