17:26 18.07.2018

Держпродспоживслужба підтвердила факт виробництва фальсифікованого масла в Полтавській та Івано-Франківській областях

1 хв читати
Держпродспоживслужба підтвердила факт виробництва фальсифікованого масла в Полтавській та Івано-Франківській областях

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба) під час перевірки молокопереробних підприємств у Полтавській та Івано-Франківській областях підтвердила факт виробництва деякими з них фальсифікованого масла солодковершкового.

Згідно з повідомленням Держпродспоживслужби на її сайті, за результатами перевірки підтвердилося, що наразі потужності ТОВ "Техмолпром", ТОВ "Гадячсир", ТОВ "Лозинський молочний завод", ТОВ "Полтавамолпрод" (с. Шишаки Полтавської обл.), а також ПВП "Молокозавод-Карпати" (Рожнятів Івано-Франківської обл.) не провадять виробничої діяльності.

Крім того, виробник нібито білоруського масла, маркування якого вказує адресу смт Житянка (Івано-Франківська обл.), узагалі відсутній у реєстрі операторів ринку.

"Відповідно, масло солодковершкове, яке реалізовується нині в торговельних мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до закону "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" є небезпечним харчовим продуктом, який має шкідливий вплив на здоров’я людини та є непридатним для споживання", - наголошується в повідомленні.

Держпродспоживслужба повідомляє, що її територіальним органам доручено посилити роботу з цього питання, зокрема щодо забезпечення вилучення з обігу в разі виявлення фальсифікованої продукції з її подальшою утилізацією. При цьому зазначається, що вилучення та відкликання з обігу небезпечної продукції мають забезпечувати оператори ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

Shell повідомила про зростання світового ринку ЗПГ у 2024 році всього на 3 млн тонн

Шмигаль про угоду щодо критичних мінералів: Україна обговорює із США можливість інвестфонду з внесками 50 на 50

Перші чотири роботодавці з Полтавщини звернулись до ДСЗ щодо навчання жінок традиційно чоловічим професіям

Оцінку потреб України на відновлення підвищено з $486 млрд до $524 млрд – Світовий банк

Обсяг виданих NovaPay кредитів у 2024р досяг 1,7 млрд грн

Третина компаній-членів ЄБА очікує завершення бойових дій у 2025р

“Ковлар Груп” спільно з НАН Україна розробили продукти оборонного призначення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА