Інтерфакс-Україна
13:18 19.07.2018

Кубів заперечує вплив можливих санкцій РФ проти фізичних та юридичних осіб на економіку України

1 хв читати
Кубів заперечує вплив можливих санкцій РФ проти фізичних та юридичних осіб на економіку України

Перший віце-прем'єр міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів заперечує будь-який вплив можливих санкцій РФ проти українських фізичних і юридичних осіб на економіку країни.

"З огляду на те, що ми заборонили будь-яку торгівлю з агресором, і будемо продовжувати цю лінію, їхні дзеркальні санкції ніяк не вплинуть на економіку України", - сказав він під час прес-брифінгу в четвер, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що РФ готує список санкцій проти кількох сотень фізичних і близько ста юридичних осіб України.

Згідно з даними платіжного балансу НБУ, за січень-травень 2018 року товарообіг України з Росією зріс на 15,9% порівняно з аналогічним періодом 2017 року - до $4,43 млрд. Частка РФ у загальному товарообігу України становить 11,4%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за 4 міс. зменшила експорт ЗРС у тонах на 10% і на 21% у валюті

Ціни е/е для промисловості в першій декаді травня збільшилися проти квітня на 20% – ексміністерка енергетики

ICU спільно з "Уліс" створює інвестфонд нерухомості "Уліс.Ворохта" на 200 млн грн

До енергосистеми України 12 травня підключено один блок АЕС після ремонту – ексміністерка енергетики

Агропідприємства в 2025р. отримали 44,5 млрд грн за різними держпрограмами - Шмигаль

Україна може дуже швидко запровадити програму додавання 10% біоетанолу в бензини – директор А-95

Використання бензину з 5% біоетанолу поки обходиться без проблем, за винятком курйозних ситуацій – експерт

Україна 2024/25 МР поставила на ринки Близького Сходу та Північної Африки 90% експортованого цукру

Інвестори пролонгували фінансування облігацій KSG Agro на $1,5 млн

Dragon Capital прогнозує зростання ВВП України на 2,5% у разі продовження війни та 3,5-5,5% – за перемир’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА