Інтерфакс-Україна
19:21 21.07.2018

Проблему із забезпеченням хлором "Харківводоканалу" планується вирішити протягом декількох днів

2 хв читати
Проблему із забезпеченням хлором "Харківводоканалу" планується вирішити протягом декількох днів

Найближчим часом АТ "Дніпроазот" відновить постачання хлору комунальному підприємству "Харківводоканал".

Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації (ОДА) з посиланням на голову ОДА Юлію Світличну.

"Повністю зняти проблему і забезпечити потребу в хлорі "Харківводоканалу" планується протягом декількох днів", - цитує Ю.Світличну прес-служба ОДА.

За її словами, на території області проблема дефіциту хлору виникла тільки в обласному центрі.

"На території Харківської області проблема дефіциту хлору виникла виключно в Харкові. В інших містах і районах області комунальними підприємствами були сформовані достатні запаси для безперебійної роботи і забезпечення потреби жителів у воді", - сказала Ю.Світлична.

В інформації зазначається, що Ю.Світлична доручила з'ясувати, чому запаси хлору в Харкові були менше, ніж в інших обласних центрах.

"Глава ХОДА доручила уповноваженим органам проаналізувати, з чим пов'язана відсутність достатніх запасів хлору на КП "Харківводоканал" і чому саме в Харкові резервів хлору вистачало на найменшу кількість днів серед всіх обласних центрів країни", - йдеться в повідомленні прес-служби ОДА.

Як повідомлялося, "Дніпроазот" - єдиний постачальник хлору для очищення води в Україні.

З квітня ПАТ "Укрнафта" припинило переробку газу на потужностях "Дніпроазоту", після чого хімпідприємство зупинило роботу.

18 липня міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що КП "Харківводоканал" має отримати хлор в першочерговому порядку після того, як АТ "Дніпроазот" відновить роботу.

"Нам обіцяють, що сьогодні стратегічне підприємство "Дніпроазот" має буде запуститися, і ми стоїмо там перші на отримання хлору. Ми дуже сильно переживаємо, але поки ми тримаємося", - сказав Г.Кернес в середу.

Говорячи про план дій міської влади на випадок, якщо "Дніпроазот" не запрацює найближчим часом, Г.Кернес сказав: "План Б" один - нам треба купити хлор. У нас є гроші, ми проплатили давно, директор комунального підприємства написав листи ще в червні до генерального прокурора Луценка, прем'єр-міністру Гройсману і главі нашої обладміністрації Світличній - поки нуль реакції".

20 липня "Дніпроазот" повідомив про відновлення роботи хлорної групи цехів.

ОСТАННЄ

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

"Нафтогаз" може компенсувати ТКЕ різницю в тарифах на 44,5 млрд грн – Кулеба

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА