Інтерфакс-Україна
17:47 25.07.2018

Влада Києва просить Кабмін розглянути ситуацію з газопостачанням ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6

1 хв читати
Влада Києва просить Кабмін розглянути ситуацію з газопостачанням ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6

Влада Києва просить Кабінет Міністрів України розглянути ситуацію з газопостачанням ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 у рамках Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

"З 1 серпня через припинення подання газу змушені будуть зупинитися найбільші ТЕЦ України - ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які виробляють не лише тепло, а й електроенергію. В умовах збереження високої температури - це ризик перебоїв з електропостачанням... Вчора ми провели комісію з питань техногенно-екологічної безпеки Києва, була комунікація з колегами з ДСНС країни, й ми бачимо необхідність у проведенні комісії на державному рівні", - цитує прес-служба заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

За його словами, судове врегулювання спору між "Нафтогазом" і владою Києва триватиме довго і є неможливим до 1 серпня, коли столиця приймає ТЕЦ від "Київенерго".

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" не підписує договір із "Київтеплоенерго" у зв'язку з відмовою КМДА приймати на комунальне підприємство "Київтеплоенерго" борги, раніше сформовані "Київенерго" перед НАК. У "Нафтогазі" наголошують, що така позиція КМДА суперечить ст. 22 закону "Про теплопостачання".

Раніше столиця завершила перший етап прийому теплових мереж міста від "Київенерго" до "Київтеплоенерго". Столичні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 мають перейти від "Київенерго" до "Київтеплоенерго" на другому етапі - до 1 серпня поточного року.

ОСТАННЄ

Система страхування воєнних ризиків може запрацювати досить швидко після прийняття відповідного законопроєкту

"Інтерпайп" нарощує присутність на ринку Близького Сходу та Північної Африки

Бюджетні надходження від військового збору в І кв.-2025 виросли в 3,7 раза

Підприємці легпрому просять Зеленського втрутитися в ситуацію щодо тиску правоохоронців на користь імпортерів

Україна залучить $84 млн від Світового банку в межах проєкту HOPE

Кількість платників податків-членів Клубу білого бізнесу зменшилась на 55 в Ікв.-2025

"Нафтогаз" має на зиму сценарій з обмеженням споживання, але навряд чи допустить його – член НР Бойко

Міністр фінансів заперечує плани підняття податків

Споживання е/е продовжує знижуватися протягом тижня в умовах профіциту потужності СЕС – "Укренерго"

Ferrexpo констатує збільшення блокування відшкодування ПДВ через санкції до Жеваго і дистанціюється від головного акціонера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА