Інтерфакс-Україна
19:17 25.07.2018

Рада з фінстабільності наголошує на необхідності відновлення співпраці з МВФ

1 хв читати
Рада з фінстабільності наголошує на необхідності відновлення співпраці з МВФ

Рада з фінансової стабільності України, яка об'єднує Мінфін, Нацбанк та інших фінрегуляторів, наголошує на необхідності відновлення співпраці країни з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

"Реалізація структурних реформ, передбачених програмою співпраці з МВФ, є вкрай важливою для макрофінансової стабільності України та доступу до фінансування від МВФ та інших міжнародних партнерів", - зазначено в прес-релізі Ради за підсумками засідання 20 липня.

Учасники ради також погодилися з необхідністю посилення координації фіскальної та монетарної політики.

"Національний банк наголосив, що має намір уникати будь-яких форм фіскального домінування, зокрема прямої або непрямої підтримки бюджетних видатків. Мінфін наголосив на необхідності інтенсифікації співпраці з НБУ в контексті координації ініціатив у сфері монетарної та фіскальної політики. Члени ради підтримали необхідність подальшої реалізації реформ для забезпечення цінової та фінансової стабільності", - зазначено в документі.

Члени ради також обговорили проблему непрацюючих кредитів у державних банках і для її вирішення підтримали пропозицію Міністерства фінансів створити при раді спеціальний незалежний комітет з урегулювання проблемної заборгованості.

Крім того, рада розглянула й погодила запропонований Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) план дій щодо врегулювання боргового навантаження на фонд, що дасть змогу в майбутньому уникнути його потенційної неплатоспроможності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА