Інтерфакс-Україна
17:03 31.07.2018

ЄБА просить Мін'юст розібратися в ситуації зі спробою рейдерського захоплення заводу "Економ"

1 хв читати
ЄБА просить Мін'юст розібратися в ситуації зі спробою рейдерського захоплення заводу "Економ"

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) звернулася до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням розібратися в ситуації зі спробою рейдерського захоплення заводу з випуску питної води і дитячого харчування компанії "Еконія".

"Європейська бізнес асоціація розраховує на оперативне та професійне втручання Міністерства юстиції України. Зараз дуже важливо розібратися в ситуації, забезпечити повагу до бізнесу і законний захист права власності. Сподіваємося на якісну комунікацію і оперативне вирішення ситуації", - йдеться в прес-релізі асоціації.

Як повідомлялося, 19 липня "Еконія" заявила про спроби рейдерського захоплення свого заводу в Золотоноші (Черкаська обл.). Збиток від цих дій компанія оцінила в близько 530 тис. грн.

Компанія "Еконія" створена в 2008 році. Займається виробництвом дитячого харчування під ТМ "Малятко" і питної води під ТМ "Малятко", "Аквуля", "Чистий Ключ", "Йодо".

Проектна потужність заводу в Золотоноші досягає майже 40 млн літрів фасованої в ПЕТ пляшки води на рік.

Компанія, за даними Nielsen на квітень 2018 року, посідає на українському ринку дитячої води частку більш ніж у 57% (в грошовому еквіваленті).

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб, кінцевими бенефіціарами "Економ" є Ірина Варагаш і Володимир Новак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС безстроково заморозив російські активи - AP

Diligent Capital Partners очолила $12 млн раунд інвестицій у філіппінський необанк Tonik

Україна за 11 міс. значно знизила експорт титановмісних руд, у березні-листопаді поставок не було

Бельгія вимагає від ЄС "автономних" гарантій за кредит Україні у розмірі EUR210 млрд – ЗМІ

ТОК Gulliver частково відновив роботу

АРМА озвучила пріоритети держави в управлінні активами IDS Ukraine

Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"

"ТК Домашній текстиль" у грудні почала експорт продукції в Швецію і новим партнерам з Балтії та Румунії

Уряд ухвалив рішення про створення АТ "Гарантований покупець" на базі держпідприємства

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА