12:38 02.08.2018

"Укрзалізниця" запустила регулярний контейнерний поїзд Одеса-порт - Дніпро

2 хв читати

"Укрзалізниця" запустила регулярний контейнерний поїзд Одеса-порт - Дніпро - Ліски - Одеса-порт, ідеться в повідомленні на сайті компанії.

У перший рейс потяг вирушив 31 липня зі станції "Одеса-порт" і сьогодні прибув до станції "Дніпро-Вантажний". У контейнерах перевозилися пакувальні матеріали.

За словами в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, попит на контейнерні перевезення залізничним транспортом стрімко зростає - тому "Укрзалізниця" пропонує своїм клієнтам нові маршрути.

"За перше півріччя цього року "Укрзалізниця" перевезла понад 143,5 тис. контейнерів, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання таких перевезень зумовлене конкурентною швидкістю доставки товарів незалежно від погодних умов", - зазначив він.

Новий поїзд курсуватиме в тестовому режимі щовівторка з відправленням зі станції "Одеса-порт" о 13:00 і прибуттям на станцію "Дніпро-Вантажний" наступного дня о 8:29.

Назад поїзд відбуватиме в понеділок зі станції "Дніпро-Вантажний" о 2:50 і прибуватиме того самого дня о 19:37.

Надалі, за наявності попиту, "Укрзалізниця" розгляне можливість про переведення цього поїзда на щоденне курсування.

За словами Є.Кравцова, на сьогодні обсяг контейнерних перевезень серед інших перевезень на залізничному транспорті становить 1,5%, і цей показник планується збільшувати.

За даними "Укрзалізниці", основна кількість контейнерів територією України перевозиться в експортному сполученні, їх частка становить 40% від загальних обсягів перевезень (за останні 5 років частка експорту становила 33%).

У загальному контейнерообігу частка перевезень контейнерів у внутрішньому сполученні становить 18%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА