18:19 06.08.2018

Мінінфраструктури ініціює припинення пасажирського залізничного сполучення з РФ у рамках контрзаходів щодо Азовського басейну

2 хв читати
Мінінфраструктури ініціює припинення пасажирського залізничного сполучення з РФ у рамках контрзаходів щодо Азовського басейну

Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в рамках її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, зокрема припинення пасажирського сполучення.

Про це в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Ми підготували низку контрзаходів щодо того, що відбувається з боку Російської Федерації на наших окупованих територіях і в Азовському морі. До цього комплексу заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією. Питання обговорювалося на міжвідомчих робочих зустрічах у Міністерстві інфраструктури. Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки та оборони України, щоб відповідне рішення було ухвалено вже на державному рівні", - заявив він.

Як наголосив В.Омелян, наразі йдеться виключно про припинення пасажирського залізничного сполучення.

"На цьому етапі ми говоримо про регулярне залізничне пасажирське сполучення. Щодо вантажного сполучення є проблема не тільки в тому, що "Укрзалізниця" втратить істотні надходження до її бюджету, а й із міжнародним законодавством, зокрема з тими зобов'язаннями, які Україна взяла на себе в рамках Світової організації торгівлі. А тому наразі ми цю тему вивчаємо, але не просуваємо", - зазначив він.

Міністр також уточнив, що під час консультацій щодо ситуації в Азовському басейні з залученням багатьох міністерств і відомств України були напрацьовані й інші рішення.

При цьому він зазначив, що позиції Мінінфраструктури вже направлено на розгляд до відповідних відомств, очікуються рішення.

"Зараз це пропозиції Міністерства інфраструктури, з ними ознайомлені наші колеги... Ми свої позиції вже подали (на розгляд Кабінету Міністрів - ІФ). Чекаємо, коли їх буде розглянуто", - сказав В.Омелян.

Як повідомлялося, раніше міністр інфраструктури заявляв про можливе припинення залізничного сполучення з Росією, однак якоїсь конкретики не навів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Мінінфраструктури переведе видачу дозволів на автоперевезення в онлайн із 2019 року

ВР відхилила законопроект про приватну тягу

Гройсман доручив провести нараду про обґрунтованість нових ставок на користування вагонами "Укрзалізниці"

Рахункова палата констатує низьку ефективність Мінінфраструктури в управлінні майном

Луценко розцінює заяви про ліквідацію "Нафтогазу" як повернення під вплив РФ

ЄК продовжила антидемпінгові мита на безшовні труби з РФ та України

Проблема з браком "польських" дозволів на автоперевезення збережеться до кінця року

Україна зацікавлена в лібералізації повітряного сполучення зі США

Fitch оцінив потенційний обсяг проблем банків РФ більш ніж в 4 трлн рублів

Заступник міністра інфраструктури виступає за передачу Дарницького моста Києву для завершення його будівництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА