Інтерфакс-Україна
10:33 07.08.2018

НСЖУ виступає за мораторій на підвищення тарифів за доставку газет

1 хв читати
НСЖУ виступає за мораторій на підвищення тарифів за доставку газет

 Національна спілка журналістів України (НСЖУ) наполягає на впровадженні урядового мораторію на підвищення поштових тарифів на доставку газет.

"Національна спілка журналістів України продовжує наполягати на введенні урядового мораторію на поштові тарифи на доставку газет (їх фіксації на рівні доставки з 1 липня 2018 р). Відповідне звернення НСЖУ до Кабінету Міністрів надійшло в червні, але його реалізацію блокує Міністерство інфраструктури України", - йдеться в повідомленні, яке голова НСЖУ Сергій Томіленко розмістив у соціальній мережі Facebook.

Згідно з повідомленням, за підсумками передплатної кампанії на друге півріччя 2018 року тиражі газет і журналів скоротилися на 5% від показників на 1 січня поточного року, а загальний обсяг друкованих ЗМІ за поштовою доставкою передплатникам в Україні становить близько 8,3 млн примірників.

У НСЖУ вважають, що друкований інформаційний простір постійно скорочується через відсутність державної політики підтримки друкованої преси та непартнерське ставлення ПАТ "Укрпошта" до редакцій.

"Захистити українські газети і право громадян на доступ до друкованого слова може лише реалізація притомної державної інформаційної політики. Адже ганьбою є те, що за останні три роки ринок передплати в Україні скоротився на 3 млн примірників! Тобто на 27%!" – наголошують у НСЖУ.

Крім того, С.Томіленко прогнозує зниження тиражів за результатами річної передплати на 2019 рік щонайменше на 15% до нинішнього рівня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СЕО титанової "Велти" прогнозує реальні результати мінеральної угоди з США до 2035р

Угода про надра із США відкриває нові перспективи для українських компаній, але треба оцінювати й можливі ризики – засновник "Західнадрасервісу"

У Києві відновили 26-поверховий житловий будинок, пошкоджений обстрілами у 2024 – мер

Уряд подовжив термін пільгового кредитування з 2 до 5 років для бізнесу в зоні високого воєнного ризику

Мінфін розмістив потенційні 4-річні бенчмарк-ОВДП під 14,85% річних завдяки високому попиту

Україна з кінця березня-2025 через атаки РФ зазнала понад 1200 порушень в роботі електромереж та 70 – в нафтогазовому секторі

В електронній системі "єКоноплі" зареєструвалося 38 підприємств для вирощування коноплі на 3,2 тис. га

Visa обійшла Mastercard за кількістю карток в обігу в Україні – НБУ

НКРЕКП зберегла чинні прайс-кепи на ринку електроенергії ще на півроку

EVA завершила ключовий етап модернізації розподільчого центру e-commerce в Броварах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА