14:43 10.08.2018

Порошенко підписав закон, що стимулює діяльність сімейних фермерських господарств

2 хв читати
Порошенко підписав закон, що стимулює діяльність сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств", який дає змогу громадянам, які живуть і працюють на своїй землі, отримати офіційний статус фермерів, що дозволить легально продавати свою продукцію й отримати соціальний захист і право на пенсію.

Як повідомляється на сайті президента в п'ятницю, документ вносить зміни до Податкового кодексу та законів України "Про фермерське господарство", "Про державну підтримку сільського господарства України", "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

Згідно зі змінами до закону, підприємці, які організували фермерські господарства, належать до платників єдиного податку четвертої групи фізичних осіб-підприємців.

Закон передбачає надання державної допомоги зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного з членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів державного бюджету України через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Документ також уточнює низку положень про створення та діяльність сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи.

Реалізація закону дасть змогу створити умови для появи сімейних фермерських господарств та виведення з тіні підприємницької діяльності в агарній сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі.

Як раніше повідомлялося, Верховна Рада ухвалила 10 липня в другому читанні з техніко-юридичними поправками законопроект №6490-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА