Інтерфакс-Україна
16:26 10.08.2018

Трамп оголосив про подвоєння імпортних мит на сталь та алюміній для Туреччини

2 хв читати
Трамп оголосив про подвоєння імпортних мит на сталь та алюміній для Туреччини

Президент США Дональд Трамп у п'ятницю оголосив про двократне збільшення імпортних мит на алюміній і сталь для Туреччини.

"Я щойно схвалив збільшення мит на сталь та алюміній для Туреччини вдвічі, тоді як їхня валюта швидко падає порівняно з нашим дуже сильним доларом. Мита на алюміній тепер будуть 20%, на сталь - 50%", - написав Д. Трамп у своєму Twitter.

"Наші відносини з Туреччиною наразі не такі хороші", - резюмував американський президент.

Раніше в п'ятницю Раджеп Ердоган зазначав, що "економічні нападки (з боку США - ІФ) на адресу Туреччини... нанесли удар на взаємовідносини між країнами та досягли тієї точки, в якій майже неможливо їхнє відновлення".

"Із вами долари, але з нами Аллах", - сказав турецький лідер.

Відносини між двома країнами загострилися в липні, після того як президент США Дональд Трамп пообіцяв Туреччині "великі санкції" через затримання американського пастора. У середині липня турецький суд відмовив у задоволенні запиту боку захисту, який вимагав звільнити з-під варти Ендрю Брансона. 25 липня Е.Брансона було переведено з в'язниці під домашній арешт.

Минулого тижня США ухвалили рішення ввести санкції стосовно голови Мін'юсту Туреччини Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ Сюлеймана Сойлу. Обмежувальні заходи вводяться у відповідь на тримання під вартою в Туреччині громадян США, зокрема пастора Е.Брансона, якого в Туреччині обвинувачують у зв'язках з організацією "Фето" та причетності до спроби державного перевороту в 2016 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА