Інтерфакс-Україна
15:37 13.08.2018

ЄС вирішив інвестувати в будівництво газопроводу в Польщі

1 хв читати
ЄС вирішив інвестувати в будівництво газопроводу в Польщі

Європейська комісія оголосила про інвестиції в будівництво газопроводу протяжністю 168 км Погорська Воля - Творзен на півдні Польщі.

"Із європейського фонду регіонального розвитку буде виділено 145,5 млн євро для інвестиції в будівництво газопроводу в Польщі, який має бути завершений у 2020 році. Цей газопровід дасть змогу полякам мати надійнішу енергію за прийнятнішими цінами", - заявив у понеділок на брифінгу в Брюсселі офіційний представник ЄК Крістіан Спар.

Як пояснюють в Єврокомісії, цей газопровід є частиною коридору Північ-Південь, оголошеного проектом "загального інтересу" ЄС і включеного в 2017 році до десятирічного плану розвитку, розроблений Європейською мережею операторів газотранспортних систем.

"Цей газопровід, підтриманий європейським фондом, - новий камінь у будівлі європейського ринку енергії, а також є внеском у диверсифікацію джерел енергії в Європейському союзі", - заявила член Єврокомісії з регіональної політики Коріна Крет.

У матеріалах ЄК повідомляється, що коридор Північ-Південь охоплює десять різних проектів, з яких наразі шість співфінансуються ЄС. Загальний внесок союзу в ці шість проектів за бюджетний період 2014-2020 рр. становить 275 млн євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з делегацією МВФ видатки на оборону на 2025-2026 рр.

"Нафтогаз" та уряд опрацьовують механізми вирішення боргової проблеми в теплопостачанні – глава НАК

Доходи держбюджету за 8 міс.-2025 зросли на 24,2%, видатки – на 23,7%

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА