18:37 13.08.2018

USAID продовжить надавати допомогу Донецькій області протягом наступних п'яти років

1 хв читати
USAID продовжить надавати допомогу Донецькій області протягом наступних п'яти років

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) протягом наступних п'яти років продовжить надавати допомогу Україні, зокрема Донецькій області. Наразі розробляються відповідні плани проектів.

Як написав у понеділок на своїй сторінці у Facebook глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ОблВЦА) Олександр Куць, про такі наміри на зустрічі в обласній адміністрації заявив директор відділу програм із економічного розвитку місії USAID в Україні Фархад Гаусса.

"За його словами, особливу увагу буде приділено прифронтовій зоні, поліпшенню сервісів, розвитку малого підприємництва та громадянського суспільства, підтримці засобів масової інформації (полягатиме насамперед у підвищенні якості контенту та медіаграмотності населення). Окремо обговорили необхідність координації зусиль міжнародних організацій і обласної адміністрації - щоб не дублювати проекти, охопити більше напрямів і підвищити ефективність роботи", - передає суть зустрічі О.Куць.

Він подякував команді USAID за низку реалізованих на території Донецької області проектів і висловив побажання активніше залучати фахівців ОблВЦА до розробки плану дій на наступні п'ять років.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА