Інтерфакс-Україна
11:11 14.08.2018

ЄС надасть Україні ще EUR15,5 млн на реформу держуправління

2 хв читати
ЄС надасть Україні ще EUR15,5 млн на реформу держуправління

Європейський Союз вирішив надати EUR15,5 млн бюджетної підтримки Україні для реформування сектора державного управління, повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

"На основі результатів, досягнутих Україною в реформуванні сектора державного управління у 2017 році, ЄС вирішив збільшити допомогу Україні в цій важливій сфері державної політики. EUR15,5 млн із загальної суми розміром EUR90 млн, які становлять зобов'язання ЄС щодо підтримки цієї реформи, були узгоджені для переведення до державного бюджету України за 2018 рік", - ідеться в повідомленні посольства у вівторок.

У ЄС нагадали, що це вже друга виплата після першого траншу розміром EUR10 млн, які було надано у травні 2017 року.

Крім того, в диппредставництві зазначили, що у 2016 році ЄС схвалив спеціальну програму допомоги реформування сектора державного управління розміром EUR104 млн, яка передбачає EUR90 млн на бюджетну підтримку і EUR14 млн на технічну допомогу, що використовується для надання консультативних послуг державним органам, залученим в упровадження реформи.

"Рішення про виплату EUR15,5 млн з фондів ЄС до державного бюджету України на 2018 рік є нашим визнанням відчутного прогресу, якого досягла Україна в упровадженні реформи державного управління", - наводять у прес-службі посольства слова тимчасового повіреного у справах ЄС в Україні Томаса Фреллесена.

У свою чергу міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко уточнив, що, відповідно до угоди про фінансування програми "Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні", перша частина траншу є фіксованою і становить EUR5 млн, а друга частина залежить від успішності впровадження реформи, що вимірюється визначеними програмою індикаторами. "Завдяки їх виконанню друга частина траншу становить EUR 10,5 млн. Кошти бюджетної підтримки спрямовуються до державного бюджету", - розповів він.

За словами міністра, Україна виконала 75% поставлених на 2017 рік індикаторів. Завдяки виконанню цих та інших показників Україна отримала черговий транш, зазначив О.Саєнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ планує запустити національний інноваційний хаб для фінсектора у 2026 році

Доходи загального фонду держбюджету в жовтні-2025 виросли на 41,6% до жовтня-2024 завдяки грантам

"Укрзалізниця" планує довести євроколію до Львова до кінця 2027р

Кабмін тимчасово продовжив заборону експорту необробленої деревини напередодні завершення мораторію

США і Китай наступного тижня підпишуть торговельну угоду - міністр фінансів

Мінекономіки запустило опитування експортерів щодо вітчизняного бренду та потреб інструментів підтримки

Fitch підтвердило рейтинг ПроКредит Банку на рівні "CCC"

ЄІБ розглядає фінансування проєкту забезпечення Миколаєва питною водою вартістю EUR70 млн

Учасниками програми "ВідновиДІМ" тепер можуть бути лише ОСББ з пошкодженнями від 1 млн грн

Ощадбанк та Укрексімбанк тимчасово закрили торговельно-офісний комплекс Gulliver, звинувачують ексвласника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА