Інтерфакс-Україна
13:25 16.08.2018

Омелян анонсує нові обмеження у сполученні з Росією

1 хв читати
Омелян анонсує нові обмеження у сполученні з Росією

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсує нові обмеження у сполученні з Росією.

"Сьогодні підписав один історичний документ. До Москви будуть лише ведмеді ходити, як у старі добрі часи", - написав він у соціальній мережі Facebook.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" В.Омелян уточнив, що анонсовані ним обмеження стосуватимуться не тільки пасажирського залізничного сполучення, обмеження якого міністр уже анонсував раніше.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в рамках її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, зокрема припинення пасажирського сполучення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА