17:40 20.08.2018

Гривня на міжбанку в понеділок зміцнилася майже на 10 коп.

1 хв читати
Гривня на міжбанку в понеділок зміцнилася майже на 10 коп.

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку в понеділок підвищився до 27,67 грн/$1 із 27,765 грн/$1 попереднього робочого дня, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.

Котирування гривні на закінчення торгів становлять 27,65-27,69 грн/$1.

Як повідомлялося, довідкове значення курсу гривні проти долара в понеділок підвищилося до 27,7103 грн/$1 із 27,9326 грн/$1 попереднього робочого дня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА