07:58 23.08.2018

У США вступили в силу додаткові тарифи на імпорт з Китаю на суму $ 16 млрд

2 хв читати
У США вступили в силу додаткові тарифи на імпорт з Китаю на суму $ 16 млрд


У Сполучених Штатах у четвер вступили в силу ввізні мита на товари з Китаю вартістю $ 16 млрд, як планувалося раніше, про що попереджав Вашингтон.

Пекін оголосив про аналогічний крок щодо імпортованих американських товарів.

Митна служба США підтвердила, що з 00:01 (7:01 за київським часом) четверга товари з Китаю на суму $ 16 млрд відповідно до встановленого списком будуть обкладатися митом у 25%.

Міністерство комерції КНР розповсюдило заяву, в якій підкреслюється, що "у зв'язку з цим Китай заявляє рішучий протест і змушений продовжувати вживати відповідні кроки".

Водночас у заяві йдеться, що Китай у відповідь на дії Сполучених Штатів подасть позов до арбітражу СОТ, виходячи з прагнення "захистити механізм багатосторонньої зведеної торгівлі і свої корінні інтереси".

У липні США і Китай на взаємній основі обклали додаткової ввізним митом товари на суму $ 34 млрд. При цьому американський президент Дональд Трамп пригрозив, що може ввести додаткові тарифи на китайські товари ще на $ 200 млрд.

Як відзначили спостерігачі, США не скасували рішення щодо додаткових тарифів на $ 16 млрд, незважаючи на те, що наразі у Вашингтоні перебуває делегація Мінкомерції КНР, яка веде переговори щодо врегулювання торговельних суперечок.

Китайська сторона неодноразово попереджала Вашингтон, що рішуче виступає проти торгової війни, пропонуючи вирішувати проблеми шляхом діалогу і консультацій. У той же час Пекін заявляв, що дзеркально не відповідатиме на всі протекціоністські кроки США, що ущемляють як китайські інтереси, так і інтереси розвитку світової торгівлі, а також завдають шкоди самим Сполученим Штатам.
 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА