Інтерфакс-Україна
13:17 23.08.2018

Гройсман доручить Мінінфраструктури вивчити ситуацію з закриттям відділень "Укрпошти" в селах

1 хв читати
Гройсман доручить Мінінфраструктури вивчити ситуацію з закриттям відділень "Укрпошти" в селах

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман має намір доручити міністрові інфраструктури Володимиру Омеляну вивчити ситуацію з закриттям відділень "Укрпошти" в невеликих населених пунктах.

"У господарській діяльності "Укрпошта" не узгоджує свої дії з урядом. Але я подивлюся на цю проблематику ще раз, доручу міністру інфраструктури провести зустрічі та вивчити, чи немає перегинів з точки зору цієї проблематики (закриття відділень у невеликих населених пунктах - ІФ)", - сказав він під час брифінгу в Луцьку в четвер.

"Укрпошта" належить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг у 10,6 тис. відділень у всій Україні, ще близько 1,2 тис. розташовані на не контрольованій Україною території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський запропонував Канаді долучитися до значних енергопроєктів

Чистий прибуток банків України за 7 міс.-2025 скоротився на 1,2%

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА